Rok 2014

Ing. Leo Zubek Jako každoročně ani tento rok není vyjímkou pro pana Zubka. Opět pejskům dopřál vysoce kvalitní krmivo, které našim svěřencům velmi chutná!! Děkujeme a vážíme si dlouholeté spolupráce :-)
   
rodina Rajnochová, Oli Janetová Pejsci dostali pod stromeček granule, pamlsky, konzervy. Moc děkujeme!
   
NESSI group + PIVOVAR Koníček Děkujeme jménem našich psích svěřenců za pamlsky a granule!
   
Racional Invest s.r.o. Děkujeme za 100 kg granulí pro pejsky! Ti ,ají bohatého Ježíška :-)
   
Muroňovi z Pržna Děkujeme rodině Muroňových za granulky pro pejsky
   
SUPERZOO Děkujeme za nádhernou sbírku, kterou uspořádali zaměstnanci Superzoo FM. Všem lidem, kteří něco koupili našim pejskům a prostřednictvím zverimexu SUPERZOO tak přispěli na vánoční nadílku našim čtyřnohým svěřencům!
SUPERZOO frydekmistek@superzoo www.superzoo.cz
   
SDH Frýdek Děkujeme kroužku mladých hasičů za krmivo pro útulkové pejsky! Pochutnají si na 30 kg granulí, dále piškotky a různé pamlsky.
   
Kateřina Veselá, Zuzana Damková, Natálie Klepková, Nikola Bosoková Děkujeme za granule pro pejsky!
   
Johanka a Michalka z Chlebovic Johanka s Michalkou donesly pejskům granulky a pamlsky. Děkujeme!!
   
Stanciová Cristina Na Vánoce pejskům přinesli oblíbené sušené pochoutky, granule a kostičky. Děkujeme!
   
Duxovi Děkujeme manželům Duxovým za piškoty a granule
   
Kubík Ogurčák Kubík je našim stálým návštěvníkem. Vždy potěší pejsky nějakou dobrotkou, tentokrát hromadou piškotků. Děkujeme!
   
ZŠ Staré Město Také letos nás navštívily děti základní školy Staré Msto a přivezli pejskům 190 kg krmiva (granule, konzervy, psí salámy aj.)
Děkujeme všem!
   
SSGOS Frýdek-Místek Žáci SSGOS FM opět uspořádali sbírku pro pejsky a nakoupili sušené vepřové uši a jiné sušené dobrotky, které naši pejsci milujou! Děkujeme!
   
Jaromír Pustka Děkujeme panu Pustkovi ze Starého Města za granulky pro pejsky!
   
BILLA 715 Frýdek-Místek Děkujeme zaměstnancům Billy 715 za Mikuláše pro naše pejsky. Přispěli krmivem v hodnotě 1500 kč, a pejskům moooc chutnalo :-)
   
Jaroslava Němcová Paní Jaroslava Němcová z Janovice si před pěti lety od nás adoptovala pejska. Je s ním velice spokojená a i pejsek je šťastný. Jelikož si již dalšího nemůže vzít, alespoň jim přivezla 2 velké pytle kvalitních granulí a mnoho konzerv. Mnohokrát děkujeme!
   
Lukáš Kývala Děkujeme za 18 kg velice kvalitních granulí, které pejskům moc chutnaly a jako zákusek jim pan Kývala ještě přidal 20 ks sušených vepřových uší. Moooc si pošmákli :-)
   
Renáta Kvěchová Paní Kvěchová navštívila náš psí domov a pejskům přinesla mnoho sušených dobrot, granulí, pamlsků, vodítek a misek. Za to, že vážila dalekou cestu až z Prahy, ji my a hlavně pejsci mnohokrát děkují!!! Více takových hodných a srdečných lidí!
   
Kišová Celestina, Pumperla Aleš Děkujeme za granule a konzervičky.
   
Lucka a Petr Tronczykovi Petr a Lucka přinesli našim svěřencům deky, pelíšky a granulky. Děkujeme
   
manželé Chromiakovi Manželé Chromiakovi navštívili naše pejsky a přinesli jim piškoty a vééélké množství sušenýcz vepřových uší. Moc děkujeme, pejsci už si křupkají :-)
   
Poděkování Základní umělecké škole Leoše Janáčka ve Frýdlantě nad Ostravicí Útulek pro psy v Sedlištích děkuje žákům a učitelům Základní umělecké školy Leoše Janáčka ve Frýdlantě nad Ostravicí za nádherný charitativní koncert „Máme rádi zvířátka“ konaný dne 13. 6. 2013 na podporu našeho psího útulku.

Velice si vážíme zájmu o opuštěné pejsky a oceňujeme každého, komu není osud těchto zvířat lhostejný.

Moc děkujeme za překrásný kulturní zážitek.

Za vybrané penízky byly našim psům zakoupeny sušené vepřové uši a superprémiové granule. Psíkům moc vše chutnalo!!!!
   
Gališ Petr Pana Gališe nutno pochválit a poděkovat mu nejen za granule pro pejsky seniory, ale také za výživové produkty a likvidátory blech. děkujeme
   
škola SSGOS FM Děkujeme studentům školy za návštěvu u pejsků a za sušené vnitřnosti pro naše chlupaté svěřence!
   
EP3 Děkujeme studentům školy za sušené vepřové ouška pro pejsky!
   
rodina Slavíkova Pejskové, hlavně štěňátka si pochutnala na junior-granulkách. Velmi děkujeme
   
rodina Špokova rodina Špokova z Janovic věnovala psům dva pytle granulí. Děkujeme
   
Krejčířová Ludmila Paní Krejčířová z F-M Bahna přispěla pejskům na provoz, resp. sušené uši, za což jí děkujeme.
   
Olšanská Lucie Na granulích si pošmákli pejskové s velkou chutí. děkujeme
   
SDH Baška Děti ze sdružení dobrovolných hasičů Bašky přišly navštívit naše pejsky a přinesli jim granulky. Také si vzali pejsky na procházku a zpříjemnily tak odpoledne našim chlupatým svěřencům. Děkujeme!
   
rodina Pavlíčkova, Veronika Šopíková, Eva Vrůblová Děkujeme za sušené dobrotky pro pejsky! Také piškotky a jiné dobrůtky jim moc chutnají!!!
   
Ing.Leo Zubek Jako každý rok našim pejskům pan Ing. Zubek přispěl vysoce kvalitním krmivem! Velmi děkujeme!
   
rodina Ondřejova Rodina Ondřejova ze Zubří přispěla pejskům finančním obnosem, za který bude nakoupeno granulové krmivo. Velmi děkujeme
   
SKK2 Sportcentrum Prostějov Děkujeme sportovcům tohoto klubu za granule a sušené pamlsky, které přivezli našim milovaným chlupáčům!!!
   
Bianca a Marco Děkujeme Biance a Marcovi ze Švýcarska, kteří do ČR přijeli na návštěvu rodiny.Zastavili se také u nás v útulku a přinesli pejskům granule a hračky.
   
SSGOS Frýdek Místek Žáci střední školy uspořádali sbírku, poté nakoupili pro pejsky jejich velmi oblíbené sušené vepřové uši a jiné pamlsky! Moc děkujeme všem studentům, kterým není lhostejný osud opuštěných pejsků!!!
   
Alexandr Briosi Alex ze třídy IT3 stření školy gastronomie přispěl pějskům hračkama a pamlskama, ze kterých měli psíci velkou radost! Děkujeme!
   
p. Nachtigal Pan Nachtigal se rovněž podílel začátkem ledna na přísunu krmiva pro pejsky, za což mu patří díky.
   
Superz oo Děkujeme za uspořádání sbírky pro nás, opuštěné pejsky! Dostali jsme mnoho konzerv, granulí, misek a různých pamlsků!
www.superzoo.cz
   
Michaela a Bohuslava Klimkové, Vlaďka Zajacová, Petr Rozbroj Děkujeme za granulky, pamlsky a oblíbené sušené vepřové uši!
   
Školní družina Šenov Podlesí Pejsci z útulku děkují za konzervy a piškoty, které zakoupily děti ze školní družiny Šenov Podlesí.
   
Lucie Adámková Slečna Lucie Adámková z Kaňovic přinesla se svým tatínkem pejskům pytel granulí. Děkujeme
   

Copyright © 2020 utulekpropsy.org | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign